Asnjë i vdekur dhe 4 raste të reja me koronavirus

Publikohet raporti i fundit i IKSHPK’së, asnjë viktimë në 24 orët e fundit.

Sot në Kosovë janë regjistruar 4 raste të infektuara me COVID-19, ndërsa nuk është raportuar asnjë viktimë nga ky virus.

Në 24 orët e fundit në Kosovë nuk është raportuar asnjë viktimë nga COVID-19, raporton Gazeta Express.

Gjatë kësaj kohe janë regjistruar edhe 4 raste të reja të infektuara me këtë virus.

Ndërsa, janë shëruar 5 persona.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey