Asnjë i vdekur dhe 9 raste rë reja me koronavirus

Publikohet raporti i fundit i IKSHPK’së, edhe sot asnjë viktimë nga COVID-19.

Në 24 orët e fundit në Kosovë nuk është regjistruar asnjë viktimë si pasojë e COVID-19.

Gjatë kësaj kohe janë regjistruar edhe 9 raste të reja të infektuara me COVID-19.

Ndërsa janë shëruar 8 persona.

Deri tani në Kosovë, 107 mijë e 758 persona kanë rezultuar pozitiv me këtë virus.

2 mijë e 258 persona kanë vdekur si pasojë

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey