Adea Pula mahnit me pamjen e fundit, po duket si zonjë e vërtetë

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare…

SMART PUBLISHER

Genta sapo doli nga ‘duart e arta’ të Sellmës, do ta ‘shkri’ të dashurin e saj

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo është tejet e bukur dhe…

SMART PUBLISHER

Edona e Miloti si dy fëmijë të ‘llastuar’, shikoni gjestet që i bëjnë në mes të rrugës

Edona Llalloshi është një këngëtare tejet e pëlqyer kosovare. Ajo është shumë e përfolur si për…

SMART PUBLISHER

Enca e ftuar tek Luana, la të gjithë ‘gojë hapur’ me pamjen e saj

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është ndër këngëtaret me të ndjekura shqiptare. E vetëdijshme për këtë…

SMART PUBLISHER

Vazhdon festa e ditëlindjes së Shyhretes, mblidhen reja, vajzat dhe mbesat e saj

Dje, këngëtarja e mirënjohur Shyhrete Behuli festoi ditëlindjen e 58. Në këtë ditë Shyhretja mori urime…

SMART PUBLISHER

Gresa e Besiana bashkë në palestër, ky postim i motrave befasoi të gjithë

Këngëtarja e mirënjohur, Gresa Behluli po vazhdon të jetë tejet e përfolur në publik. Janë paraqitjet…

SMART PUBLISHER

Agnesa është gati për t’u bërë nuse, shikoni si po i rri dallami

Modelja e njohur shqiptare, Agnesa Vuthaj po vazhdon të jetë një ndër më të pëlqyerat. Ajo…

SMART PUBLISHER

S’e keni pritur nga Fifi, zbulon më shumë se ç’duhet me këtë veshje

Filloreta Raçi është një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ndonëse në moshë të re Fifi…

SMART PUBLISHER

‘Urime o sheqeri i estradës’, Shyhretja merr urimin më të veçantë nga ky person i njohur

Dje, këngëtarja e mirënjohur Shyhrete Behuli festoi ditëlindjen e 58. Në këtë ditë Shyhretja mori urime…

SMART PUBLISHER

Luana vesh fustan të zi, zbulon më shumë se ç”duhet

Ajo është njëra ndër prezantueset më të dashura për publikun. Luana Vjollca ka postuar disa foto…

SMART PUBLISHER

Korab Jetishi na prezanton me gruan dhe vajzat, ju lënë pa fjalë me pamjet

Korab jetishi është këngëtari shumë i njohur nga Gjakova. Ai fillimisht u bë i njohur si…

SMART PUBLISHER

Pajtesën po e zbukuron kaq shumë shtatzënia, mahnit me këtë pamje

Aktorja e mirënjohur Fiona Gllavica po vazhdon të jetë një ndër më të pëlqyerat e publikut.…

SMART PUBLISHER

Luana shfaqet elegante me pamjen e fundit, por e tradhëton fustani

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca po vazhdon të jetë në qendër te medieve e publikut.…

SMART PUBLISHER

Majku ka marrë djalin sot, poston foton më të bukur me të

Majk është këngëtari kosovar tejet i dashur për publikun. Këngët e tij pëlqehen dhe dëgjohen nga…

SMART PUBLISHER

Humbi nënën para një viti, ‘Selin’ ju përlot me postimin për të

Hande Ercel po bën bujë si aktore shumë e suksesshme në kinematografinë turke. Serialet që mori…

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey