Menaxhimi i pandemisë së koronavirusit, Prokuroria merr në pyetje kryeministrin

Prokurorët morën në pyetje kryeministrin italian Giuseppe Conte për rreth tre orë të Premten për menaxhimin…

SMART PUBLISHER

Grabitja spektakolare e 4.6 milionë eurove në Rinas, SPAK zbulon kreun e grupit

Grabitja e Rinasit, e cila është ndër më të realizuarat për nga mënyra e organizimit dhe…

SMART PUBLISHER

Ekskluzive/ Ja emrat e deputetëve që kërkojnë ndryshimin e Kushtetutës

Mosarritja e një konsensusi mes Ramës dhe opozitës parlamentare e ka çuar këtë të fundit drejt…

SMART PUBLISHER

Emri i veçantë i operacionit, zbardhen 12 mijë furnizime me kokainë nga shqiptarë dhe italianë (DETAJE)

Metoda aspak “alla shqiptare” e kodeve të operacioneve policore prej vitesh është bërë pjesë e strukturave…

SMART PUBLISHER

Në këtë gjendje ka përfunduar Afrona, si do të reagojë Blero kur ta shoh?

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.…

SMART PUBLISHER

58 rastet e reja me koronavirus vijnë nga këto komuna

Ka shkuar në numri it ë prekurve me koronavirus në Kosovë. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike…

SMART PUBLISHER

Drejtori i IKSHPK-së: Rritja e numrit të rasteve me Covid-19 paraqet brengë

Sot janë konfirmuar 58 raste të reja me koronavirus në vend. Drejtori i Instituti Kombëtar të…

SMART PUBLISHER

Tubimi i VV-së në shesh, Hoti: U shkelën të gjitha udhëzimet e institucioneve shëndetësore

Sot, Lëvizja Vetëvendosje ka mbajtur një tubim në shesh. Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti ka folur…

SMART PUBLISHER

Ahmeti për tubimin e VV-së: U rrezikuan me qindra njerëz, tepër papërgjegjësi e madhe

Sot, Lëvizja Vetëvendosje ka mbajtur një tubim public në shesh. Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend…

SMART PUBLISHER

Fenerbahce – Kayserispor, publikohen formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshen Fernebahce – Kayserispor. Këtë fundjavë shënon rifillimin edhe Superliga e…

SMART PUBLISHER

Chelsea pritet të largojë tetë lojtarë

Chelsea pritet të largojë tetë lojtarë. Derisa shumica e klubeve janë duke bërë llogaritë për dëmet…

SMART PUBLISHER

Rikthehet frika në Itali, 56 viktima në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Në 24 orët e fundit në Itali janë shënuar tre të vdekur më shumë se një…

SMART PUBLISHER

DOKUMENTI/ 29 deputetë kërkojnë rishikimin e Kushtetutës për listat e hapura

29 deputetë të opozitës së depozituan sot në Kuvend një draft për rishikimin e Kushtetutës, konkretisht…

SMART PUBLISHER

58 raste të reja me koronavirus në Kosovë

Konfirmohen 58 raste të reja me koronavirus në Kosovë. Këtë e ka bërë të ditur drejtori…

SMART PUBLISHER

Hoti: Situata është alarmante, nëse rastet rriten, do i kthejmë masat

Ish-kryeministri Avdullah Hoti në një konferencë për media tha se situate me koronavirus në vend është…

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey