Selmanaj flet për ndryshimet në AAK dhe dorëheqjen e Haradinajt

Selmanaj thotë se çdo vend ku ka anëtarësi të AAK-së, do të ketë zgjedhje. Deputeti i…

A do të fillojë nesër mësimi? – Ky është lajmërimi i Ministrisë

Nesër fillon gjysmëvjetori i dytë. Në të gjitha shkollat e vendit nesër fillon gjysmëvjetori i dytë…

Eriksen arrin marrëveshje me gjigantin e madh

Inter, kanë arritur një marrëveshje me Christian Eriksen për një kontratë që zgjat deri në vitin…

Suedi-Kosovë, befasi në formacionet zyrtare

Kosova sot do të zhvillojë ndeshje miqësore me Suedinë. Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes miqësore…

Yllin që e kërkoi Milan,firmosë me tjetër skuadër

Nemanja Matic, është në bisedime për të nënshkruar për MLS Chicago Fire dhe mund të largohet…

Hungaria ofron trajtim falas të fekondimit in vitro, arsyeja është shokuese!

Hungaria do të ofrojë trajtim falas të fekondimit in vitro (IVF) për ciftet vendase në klinikat…

Pas largimit të Harry-t, Princi William: Unë dhe ai tani jemi të ndarë, secili në punën e tij

Duka i Kembrixhit nuk e ka fshehur trishtimin për tensionet me të vëllain përpara atij që…

Sali Berisha mbron Ditmir Bushatin, përshëndet emërimin e tij në OSBE

Pas emërimit të Ditmir Bushatit si i dërguar i posaçëm për OSBE-në, ka reaguar me anë…

Shpërthejnë protestuesit në Iran: “Vdekje Khameneit”, kërkohet përmbysja e regjimit!

Një numër i madh njerëzish iu bashkuan demonstratës së nisur nga studentët në Universitetin Amir Kabir,…

1 vit pa shënuar me goditje të lirë, sa shumë mungon Ronaldo te Reali!

Më 13 janar të vitit të kaluar, në fushën e Betisit, Dani Ceballos i dha Madridit…

Tirana e Antalias konfirmon impaktin “Egbo”

Nëse pas 3 fitoreve radhazi të marra në fundin e kampionatit Egbo mund të kishte ndonjë…

Vlora Çitaku fotografohet krah Cristiano Ronaldos: Më luti 100 herë

Vlora Çitaku fotografohet krah Cristiano Ronaldos. Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora…

Albatriti blen veturë super luksoze, publikon pamjet

Albatriti publikon veturën e tij luksoze. Këngëtari i njohur Albatrit Muçiqi është një ndër personazhet më…

Vjedhje në Klinë

Vjedhjet nëpër shtëpi janë shtuar shumë kohëve të fundit. Një person është arrestuar në Klinë. Një…

A do të shkarkohet Glauk Konjufca nga posti i kryeparlamentarit? -Flet Agim Bahtiri

LDK-ja e votoi vetë kryeparlamentarin, thotë Bahtiri. Kryetari i Komunës së Mitrovicës dhe anëtari i Lëvizjes…

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey