Lewandowski synon edhe “Këpucën e Artë”, një gol larg rekordit personal

Një gol larg rekordit personal, Lewandowski synon edhe “Këpucën e Artë”. Robert Lewandowski vijon të mbetet…

SMART PUBLISHER

Mrekullia e kinezëve/ Shihni shpikjen më të re, dronë pa pilot për…(FOTO)

Një kompani teknologjike kineze do të përdorë helikopterët e saj të telekomanduar për të shpërndarë mallra…

SMART PUBLISHER

Paralajmërimi, protestat mund të sjellin një valë të dytë të koronavirusit 

Turmat e demonstruesve që mbushin prej ditësh rrugët e qyteteve në Shteteve të Bashkuara dhe Europë…

SMART PUBLISHER

Policët e bardhë bëjnë gjestin e veçantë për George Floyd, u lajnë këmbët personave me ngjyrë (FOTO)

Policët e bardhë dhe anëtarët e komunitet u mblodhën për të larë këmbët e personave me…

SMART PUBLISHER

Atentati/ “Tani numëroni viktimat, zjarrëfikësi…”, paralajmërimi i gazetarit Hoxha

Elbasani njihet si qyteti ku ka përplasje të forta mes grupeve rivale. Bandat rivale që nga…

SMART PUBLISHER

Killeri me pagesë/ Çapja pagoi 30 mijë euro një “kontratë vdekje” për një ekzekutim

Hasmëritë e fisit Çapja nuk kanë filluar, as sot, as dje dhe as dy apo tre…

SMART PUBLISHER

Ardian Çapja në gjendje kritike, plumbi ka kaluar pranë zemrës

Ardian Çapja ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës. Burime bëjnë me dije se…

SMART PUBLISHER

Vjosa Osmani tregon për vendimet që mori Kryesia: Seanca e radhës plenare mbahet të enjten

Osmani: Seanca e radhës plenare mbahet të enjten. Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani është…

SMART PUBLISHER

Vjosa Osmani ka një kërkesë për Presidnetin Thaçi: Të dalë të thotë se ka hequr dorë nga ideja për korrigjim të kufirit

Osmani sfidon Thaçin: Të dalë të thotë se ka hequr dorë nga ideja e tij dhe…

SMART PUBLISHER

Marrëveshjen me Bankën Botërore si ndihmë për ekonominë pritet të votohet nga Kuvendi

Kuvendi pritet ta votoj marrëveshjen me Bankën Botërore, si ndihmë për ekonominë. Kuvendi i Kosovës do…

SMART PUBLISHER

Barcelona merr lajmin e madh pasi Messi rikthehet në stërvitje të plotë

Messi rikthehet në stërvitje të plotë, do të jetë i gatshëm për ndeshjen e fundjavës. Lionel…

SMART PUBLISHER

Sgarbi e quan Bylisin, qytet grek, Ceka: Zot na shpëto nga injoranca

Politikani kontravers, italiani Vittorio Sgarbi prej mëse një jave po viziton Shqipërinë, pjesën e jugut të…

SMART PUBLISHER

Puthje, lot dhe maska/ Maturantët dalin nga provimi i gjuhës së huaj (FOTO)

Si kurrë më parë, me maska dhe doreza maturantët dhanë sot provimin e parë. Provimi i…

SMART PUBLISHER

Makina që u përdor për atentatin ndaj Ardian Çapjas, u vodh në…

Makina që u përdor nga atentatorët për të ekzekutuar Ardian Çapjan, ka rezultuar e vjedhur. Bëhet…

SMART PUBLISHER

Shyhrete Behluli shpreh ngushëllime për vdekjen e Behar Morinës: Do të mungojë atmosfera në ahengjet tona

“Do të mungojë atmosfera në ahengjet tona”- Shyhrete Behluli shpreh ngushëllime për vdekjen e Behar Morinës.…

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey