Digjet një apartament në Lezhë, ja dyshimet e para për ngjarjen

Në fshatin Torovicë të Lezhës është djegur një apartament. Burime për “News 24” shprehen se nga…

SMART PUBLISHER

Afrona del me vrapu, me trenerka dhe pa pikë grimi befason me pamjen e saj

Modelja Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve…

SMART PUBLISHER

Vetura bie në humnrerë, humb jetën vozitësi

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Qafë Mali – Bajram Curri, në Pukë. Një…

SMART PUBLISHER

“Do të luftojmë për Kosovën, por nuk ka asnjë zgjidhje fatlume për ne”

Kosova dhe Serbia pritet që këtë vit të arrijnë marrëveshjen finale mes vete. Presidenti i Serbisë,…

SMART PUBLISHER

Zyrtarët e Nismës në Qeveri në humor të mirë ecin shesheve të Prishtinës

Ka përfunduar mbledhja e radhës e Qeverisë së Kosvoës ku është marrë vendimi për hapjen e…

SMART PUBLISHER

Kryeministri Hoti jep detaje rreth zhbllokimit të fondeve të MCC-së për Kosovën

Qeveria e Kosovës ka mbajtur mbledhjen e radhës. Kryeministri Avdullah Hoti, në mbledhjen e sotme të…

SMART PUBLISHER

Milan hyn në garë për transferimin e Belloti, por del një problem i madh

AC Milan janë një nga pesë skuadrat që ka nisur përpjekjet për të nënshkruar me sulmuesin…

SMART PUBLISHER

Lamtumirë George! Mijëra amerikanë i japin lamtumirën njeriut që u vra mizorisht nga policia

Pas një ceremonie solemne në një kishë të Karolinës së Veriut, mijëra njerëz u mblodhën që…

SMART PUBLISHER

Ngjarje e rëndë në Pukë/ Makina bie në humnerë, një person i bllokuar në automjet

Një aksident i rëndë është regjistruar sot në aksin Qafë Mali-Bajram Curr në Pukë. Një automjet…

SMART PUBLISHER

Shokon psikologia: Përdhunimi është temë që të largosh vëmendjen!

Mbrëmjen e djeshme në programin “Dua të të bëj të lumtur” u transmetua rrëfimi tronditës i…

SMART PUBLISHER

Kandidatët e PD-së, zbulohet skema e përzgjedhjes dhe datat, Basha: Ne do t’i fitojmë zgjedhjet

Partia Demokratike do të nisë procesin e përzgjedhjes së kandidatëve për deputetë dhe për kryetar bashkie.Kjo…

SMART PUBLISHER

I hoqën patentën se ishte me shpejtësi, Shkëlzen Berisha e pranon fajin

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, ka reaguar pas lajmit të publikuar sot në “Gazetën Shqip”, se…

SMART PUBLISHER

Vajza e ish-deputetes shqiptare shfaqet nga plazhi, ekspozon linjat e saj bombastike

Prej kohësh ajo është kthyer në një nga modelet shqiptare më të komentuara në mediat online.…

SMART PUBLISHER

Ministri Abrashi propozon të nisin konsultimet për hapjen e transportit ajror

Qeveria e Kosovës ka mbajtur mbledhjen e radhës. Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi në mbledhjen e…

SMART PUBLISHER

Bensik Tahiri thotë se me hapjen e kufirit me Shqipërinë, Kosova po i kthehet normalitetit

Zëvendëskryeministri i Parë, Besnik Tahiri ka kërkuar eliminimin e plotë të pengesave mes Kosovës dhe Shqipërisë…

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey