Babë e bijë në krah të njëri-tjetrit përgjithmonë/ Zbulohen pamjet nga varri i Kobe Bryant (FOTO)

Sharing is caring!

Pa fije turpi, juristja me e bukur shqiptare shfaqet krejt nudo për ‘Shën Valentin’

Pa fije turpi, juristja me e bukur shqiptare shfaqet krejt nudo për ‘Shën Valentin’

Kobe Bryant dhe vajza e tij 13-vjeçare Gianna do të prehen në varrezat private të familjes. “Daily Mail” ka siguruar fotot nga varri i Kobe dhe të bijës, ku shihet se ata janë pranë njëri-tjetrit edhe në përjetësi.

Ceremonia mortore ishte private dhe u zhvillua të premten e kaluar, ndërsa asnjë media nuk u lejua të ishte e pranishme.

Kobë Bryant dhe vajza e tij u varrosën në “Pacific Vieë Memorial Park in Corona del Mar” në Kaliforni.

Varri i tij është i rrethuar nga lulet e ngjyrave të ekipit të tij të jetës, Laker’s. 41-vjeçari dhe Gianna humbën jetën në një aksident me helikopter më 26 janar, tragjedi e cila tronditi mbarë botën.

Sharing is caring!

Loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey