‘Babushi jem’, do të befasoheni cilit person po i drejtohet me këto fjalë Fifi!

Filloreta Raçi, e njohur ndryshe me emrin e artit Fifi, ka qenë një nga banorët më të përfolura të këtij edicioni të “Big Brother VIP”.

Edhe pse fansat e saj e donin sërish në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ajo vendosi që të largohej që të kujdesej për veten.

Pas një situate të pakëndshme gjatë një spektakli, kantautorja e njohur shprehu dëshirën për të dalë dhe për qëndruar e lirë me njerëzit e saj më të dashur.

Prej disa javësh, Fifi i është kthyer normalitet dhe është duke e shijuar jetën jashtë shtëpisë.

E ditë me parë nga shtëpia e Big Brother VIP ka dal edhe Sabiani.

Ky i fundit ka qenë mik i ngushtë brenda shtëpisë me Fifin.

E këngëtarja nuk ka hezituar ta quaj edhe ‘babushi jem “Babshi jem , e ka përshkuar foton Fifi ku shihet Sabiani brenda studios.

Kjo dëshmon se dyshja do ta vazhdojnë miqësinë edhe jashtë shtëpisë së Big Brother VIP. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey