Bale zbulon të ardhmen

Bale zbulon të ardhmen: Ky është plani im…
“Plani im ishte që të bëja një sezon te Tottenham dhe pas Europianit të kthehem te Real Madrid për vitin e fundit të kontratës”.
Gareth Bale ka siguruar se e ardhmja e tij do të jetë në Spanjë gjatë një konference për shtyp të zhvilluar nga grumbullimi me Uellsin.
“Planet e mia nuk kanë ndryshuar, dua të kthehem te Real Madrid”, ka thënë Bale.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey