Banorët e Big Brother VIP kryejnë namaz brenda shtëpisë së famshme

Ajo çka po ndodh brenda shtëpisë më të famshme shqiptare, Big Brother VIP Albania, vazhdimisht po përbën lajm nëpër mediat rozë.

Së fundmi mediave nuk iu ka ikur një moment nga përditshmëria e banorëve VIP të kësaj shtëpie.

Bëhet fjalë për Sabianin dhe konkurrentin nga Kosova, Elhaid Cufin. Aty dy me sa duket janë praktikues të fesë islame.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey