Bardhi paralajmëron bashkëpunimin e radhës për këtë verë

Javën e kaluar ka publikuar bashkëpunimin e tij me artistet e njohura, Shkurte Gashin dhe Nora Istrefin të titulluar “Mama Mia”.

Bëhet fjalë për artistin Bardhi, i cili ka paralajmëruar duetin e radhës. Këtë herë Bardhi për projektin e titulluar “Ola Bonita” ka bashkuar forcat me Belah.

Ai ka njoftuar se ky bashkëpunim do publikohet të enjten.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey