Bashkë me Kushtrimin, kështu i shijon momentet romantike në pushime Learta

Learta Jakupi, së bashku me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj ka ca ditë që kanë nisur pushimet.

Ani pse si familje janë shumë të angazhuar, ata kanë gjetur kohë që për disa ditë të gjejnë momente qetësie,
shkruan ORAinfo.

Vendi në të cilin kanë shkuar është Turqia, vend ky shumë i frekuentuar nga shumë kosovarë.
E ka qenë vetë Learta që ka sjellë disa imazhe romantike krah burrit të saj, Kushtrimit.

Pamje vërtetë mahnitëse./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey