Bayern Munich – Eintracht Frankfurt, publikohen formacionet zyrtare

Freiburg 0:1 Werder Bremen, notat e lojtarëve

Bayern Munich dhe Eintracht Frankfurt do të përballen sot nga ora 18:30.

Bavarezët luajnë në shtëpinë e tyre në xhiron e 27-të të Bundesliga, kundër Frankfurt.

Tri pikët janë të domosdoshme për kampionët në fuqi të Bundesliga, në mënyrë që të mbajnë distancën në katër pikë me Dortmund që më herët morën fitoren e radhës.

Ndeshja mes Bayern dhe Frankfurt do të zhvillohet me fillim nga ora 18:30.

Më poshtë lajmi ua përcjell formacionet zyrtare të dy skuadrave për këtë ndeshje.

FCB:

Freiburg 0:1 Werder Bremen, notat e lojtarëve

Frankfurt:

Freiburg 0:1 Werder Bremen, notat e lojtarëve

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey