Më në fund Aida Doҫi zbulon fytyrën e të fejuarit, e njihni të gjithë ju

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë

SMART PUBLISHER

Pas arrestimit të Gucatit e Haradinajt, vjen reagimi nga Leonora Jakupi

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës

SMART PUBLISHER

Qeveria lejon aktivitetet sportive në hapësira të mbyllura dhe të hapura

Masat e reja ndaj Covid-19, lejohen aktivitetet sportive në hapësira të mbyllura dhe të hapura. Sporti

SMART PUBLISHER

Hakan Calhanoglu zbulon sekretin e sukseseve të fundit te skuadra e Milan

Calhanoglu zbulon sekretin për suksesin te Milan. Hakan Calhanoglu ka zbuluar sekretin e sukseseve të fundit

SMART PUBLISHER

Edhe ky lojtar bashkohet listës së lëndimeve te Manchester City

Edhe një tjetër lojtar i bashkohet listës së lëndimeve te skuadra e Manchester Cityt. Nuk po

SMART PUBLISHER

Вялікая вечарына да першага дня нараджэння дачкі Эрмаля, уся ўвага да Арыяны

Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë padyshim një prej çifteve më të përfolura në publik. Ata janë

SMART PUBLISHER

Эліта апранаецца ў цесную сукенку, уся ўвага да яе жывата

Moderatorja, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik. Ajo është shumë e

SMART PUBLISHER

Лола толькі што выйшла з цырульні, пакіне Даўціна без слоў гэтым выглядам

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit

SMART PUBLISHER

Арылена прадстаўляе нам дзве вельмі асаблівыя сукенкі, гэта выглядае так прыгожа і непаўторна

Arilena Ara është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo do ta përfaqësonte Shqipërinë në

SMART PUBLISHER

Цешча пакідае Эліту ў "цені", выглядае як нявеста, апранутая ў чырвонае

Lirije Gjikolli - маці вядомага рэпера, Гіко. Яна таксама цешча Эліты Рудзі,…

SMART PUBLISHER

Gresa e Besiana dalin së bashku për kafe, të dyja po duken si zonja të vërteta

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës. Ajo u bë

SMART PUBLISHER

Anita e Ramushit sapo pranoi një dhuratë shumë të ëmbël, паглядзіце на яе рэакцыю

Anita Muҫaj është gazetare shumë e njohur në vendin tonë. Përveç me profesionin e saj, Anita

SMART PUBLISHER

Lulja i ngjyros flokët me të kuqe, nuk do ta njihni me këtë pamje

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram. Ata kanë shumë ndjekës, ад…

SMART PUBLISHER

Me barkun e rrumbullakosur e veshur e tëra në të bardha, Learta po duket si princeshë

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Як заўсёды…

SMART PUBLISHER

Qëndresa e Labi nisen për dasmë, zonja ‘mahniti’ të gjithë me këtë fustan të ngushtë

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey