Beatrix Ramosaj kujton babain e saj në përvjetorin e vdekjes

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj ka bërë një dedikimi prekës për babain e saj tashmë të ndjerë.

Përmes disa postimeve në ”InstaStory”, këngëtarja e ka kujtuar babain në 11 vjetorin e vdekjes.

”Na mungon shum babi. Thirreni babain tuaj dhe tregoni qe e doni shume”, ka shkruar Ramosaj krahas fotografive.

”Duani ata se jeta shkon shume shpejt”, ka shkruar tutje Beatrix.

Ndërkaq, projekti i fundit i artistës është ”By my side”, të cilën e ka publikuar më 11 janar.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey