Beatrixe ja qet flakën Instagramit, ekspozon turpin si asnjëherë me parë!

Këngëtarja kosovare, Beatrix Ramosaj vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes që nga momenti kur hyri në Big Brother VIP, dhe pas daljes nga ky program.

E gjitha pas lidhjes që krijoi brenda me Donald Veshajn, çka shkaktoi shumë zhurmë pasi ky i fundit po gjatë qëndrimit në program u ‘pajtua’ me ish të dashurën e tij Bora Zemani, dhe Trixa u pa ajo që ndërhyri dhe prishi një lidhje të sërishme mes tyre.

Por nuk shkoj gjatë dhe Beatrix prishi romancën me Donaldin, dhe tani kohëpaskohe publikon foto në rrjetet sociale.

Kështu ka bërë së fundmi ku ka publikuar disa foto provokuese në Instagram, duke ekpozuar turpin si asnjëherë me parë.

E veshur me fustan të shkurt dhe të ngushtë, Beatrixe ka vë në pah gjoksin e saj gjigant. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey