Beatrixi ia “lëshoi rrugën”, Egzona tregohet e afërt me Donaldin

Duket se Egzona po afrohet çdo ditë e më shumë me Doaldin.

Beatrixa është banorja e fundit e cila është larguar nga shtëpia e Big Brother VIP.

Trixa sa ishte brenda shtëpisë kishte shprehur ‘xhelozi’ ndaj Egzonës e cila i kishte qëndruar afër Donaldit.

Tash pas daljes së saj si duket terreni tashmë është i pastër dhe ajo shumë lirshëm mund t’i qëndrojë afër Donaldit.

Egzona i ka qëndruar afër Donaldit duke mos e lënë atë vet për një moment të vetëm. Së fundi ajo i është ‘afruar’ edhe më shumë teksa e gjuajtur në shpinë pasi ai e kishte prekur.

Moderatorja nga Kosova kishte shpëtuar Donaldin në zinxhirin e lojës duke e lënë pas shokun e saj Dagz-in

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey