Beatrixit i dalin tulat, shton kilogramë

Si po ju duket Beatrix Ramosaj me disa kilogram më shumë?

Beatrix Ramosaj prej muajsh qëndron lartë në listen e personave më të përfolur të shoubizit shqiptar.

Hyrja e saj në “BBV” ka ndikuar shumë në popullaritetin e këngëtares kosovare.

Beatrix, gjatë kohës sa ishte në këtë shou real, dukej shumë dobët, por me daljen jashtë ajo ka shtuar pak në peshë, shkruan Kosovarja.

Forma e re po i shkon shumë më tepër dhe Beatrix po duket perfekt.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey