Bebe Rexha dhe Rita Ora refuzojnë ftesën e “Sunny Hill Festival”

Koncerti i cili organizohet nga babai i Duas, Dukagjin Lipa këtë vit do të sjellë në Kosovë artistë të njohur si Gashi, Miley Cyrus dhe Calvin Harris.

Pjesë e tij sigurisht që do të jetë edhe Dua Lipa dhe mësohet se dy këngëtaret e tjera me origjinë shqiptare, Bebe Rexha dhe Rita Ora nuk kanë pranuar ftesat.

Në një intervistë në “RTK” Dukagjin Lipa ka treguar se Bebe dhe Rita i kanë marrë ftesat, por asnjëra prej tyre nuk i ka pranuar.

Nuk dihet nëse refuzimi ka ardhur për shkak të angazhimeve të tjera apo vajzat kanë ‘inate’ me Dua Lipën dhe njëra-tjetrën.

The post Bebe Rexha dhe Rita Ora refuzojnë ftesën e “Sunny Hill Festival” appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 25, 2019 3:47 pm ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=147120
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit