‘Bebushe’ publikohet nga Bafte dhe Turabi

‘Bebushe’ publikohet nga Bafte dhe Turabi

Këngëtarja Bafte dhe Turabi kanë ardhur me projekt të ri muzikor.

Në kanalin Youtube ata kanë hedhur këngën ‘Bebushe’, shkruan Syri Kosova.

Kënga u bë nga Nurteel dhe Granit Gashi, të cilët përpos muzikës, kanë bërë edhe tekstin.

‘Bebushe’ u finalizua edhe me klip nga Kotorri.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey