BeerFest në Prishtinë: Gjashtë të arrestuar dhe një person dërgohet në spital

Sharing is caring!

Një përleshje ka ndodhur në mes disa personave në festivalin e Birrës, BeerFest.

Gjashtë persona janë arrestuar për shkak të kësaj përleshje, ku siç raporton Indeksonline një person është dërguar për tretman mjekësor.

Përkundër këtij incidenti festivali i birrës po vazhdon të mbahet, ku i ftuar për të performuar është Alban Skenderaj.

The post BeerFest në Prishtinë: Gjashtë të arrestuar dhe një person dërgohet në spital appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Sharing is caring!

Loading...
shares