Befason Fjolla Morina: Ndoshta në koncertin e radhës dal e zhveshur

Këngëtarja më e përfolur kohët e fundit në Kosovë, Fjolla Morina ka folur për përformancën e saj në Skenderaj.

“Nuk e kam pasur në plan me dal me qëllim ashtu”, ka treguar Morina.

“E kam bërë performancën si yjet botërore”, ka shtuar ajo.

Tutje Fjolla ka folur edhe për prezencën e shumë fëmijëve në atë koncert.

“Nuk e kuptoj çfarë ka të keqe. Fëmijët kanë dashur të më shohin”, ka thënë ajo.

Ndërsa këngëtarja ka treguar edhe për një rast kur e ka marrë nje vajzë të vogël në karrocë në skenë dhe ka kërkuar nga të pranishmit që të thërrasin emrin e saj. Tutje Fjolla ka treguar edhe nëse do të vazhdojë me projekte të tjera.

“Do të vazhdoj me koncerte të mëdha”, ka përfunduar ajo.

The post Befason Fjolla Morina: Ndoshta në koncertin e radhës dal e zhveshur appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 31, 2019 4:05 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=148006
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit