Befason Violet Kukaj, i vendos syzet në një vend të veçantë!

Që kur bëri ndërhyrje në pamje këngëtarja Violet Kukaj iu rikthye vëmendja në mediat e showbizit.

Ajo pothuajse komentohet për secilën fotografi te cilën e poston.

Së fundi këngëtarja ka pozuar në veshje sportive, teksa syzen i mban mbi kapelë.

Kujtomë se këngëtarja ka kohë që është ndarë nga burri, dhe nuk është komentuar për ndonjë lidhje të re.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey