Bëhen bashkë Egzona dhe Neca, kaq shkurt e provokuese janë veshur!

Janë shoqe të ngushta me njëra-tjetrën.

Egzona Muqiqi dhe Neca Tërnava janë dy emra shumë të njohur për publikun.

Ato menaxhojnë bashkë një dyqan me veshje elegante për femra që e kanë quajtur, ‘Goddes Exclusive’, përcjell ORAinfo.

Që të dyja janë shumë aktive në rrjete sociale ku edhe tregojnë kohën që kalojnë bashkë.

Ato se fundmi kanë marrë pjesë në një ndeje ku janë shfaqur të veshura me shumë stil.

Me fustan të kuq e te shkurt, Egzona dhe Neca po shkëlqejnë pranë njëra – tjetrës.

Kaq bukur janë kombinuar ato në veshje. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey