Bëhet nami, Barcelona zbulon trajnerin e ri

Milan nuk ndalet, vjen me transferim të papritur

Al-Sadd ka konfirmuar se kanë filluar negociatat midis Xavi dhe Barcelona që ish-mesfushori të kthehet në Camp Nou si trajner.

Ndërsa trajneri Ernesto Valverde tashmë ishte mësuar të tërhiqej në fund të sezonit aktual, zhgënjimi i Supercopa me sa duket ka injektuar më tepër urgjencë në çështjen e katalanasve, përcjell ORAinfo.

Milan nuk ndalet, vjen me transferim të papritur

Klubi aktual i Xavi Al-Sadd fillimisht hodhi poshtë raportet që e lidhin atë me një kthim në Barca, por të Shtunën drejtori sportiv i Katarit pranoi se bisedimet ishin duke u zhvilluar./ORAinfo/

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey