Bëhet “nami”, ja ku po transferohet Cavani

Sharing is caring!

E ardhmja e Edison Cavanit ende është e paqartë.

Manchester United, do ta provojë dhe firmosë sulmuesin e Parisit , Edinson Cavani, raportojnë mediat angleze, përcjell ORAinfo.

Djajtë e Kuq janë të kujdesshëm që të mos përsërisin gabimet e bëra kur firmosën Alexis Sanchez dhe mund të duhet të veprojnë shpejt me Atletico Madrid duke udhëhequr garën për nënshkrimin e tij./ORAinfo/

Sharing is caring!

Loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey