Beniada “debaton” ashpër me Donaldin: “Mos ma ngri zërin”

“Mos ma ngri zërin!”, Beniada “debaton” me Donaldin.

Beniada ka “debatuar” me Donaldin.

Teksa ndodhen në kuzhinë në shaka e sipër Beniada dhe Donaldi bëjnë sikur po ‘zihen’ me njëri-tjetrin.

Është Beniada ajo e cila e filloi këtë lojë duke e vazhduar më pas edhe Donaldi.

Dyshja kanë shkaktuar mjaft të qeshura ku mes tyre ishte edhe Meridiani i cili qeshte me të madhe me të folurën e Beniadës.

Kujtojmë se Beniada pëlqehet shumë nga publiku për energjinë pozitive që përçon brenda BIg Brother Vip.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey