Beniada provokuese në pishinë, kështu ekspozohet

Beniada e mahnitshme me pozat me bikini pranë pishinës.

Beniada Nishani është njëra prej protagonisteve më të dashura të publikut në edicionin e parë të ‘Big Brother VIP’.

Biondja e bukur arriti deri në finale të spektaklit televiziv dhe mes tjerash veçohej edhe për dukjen e saj.

Tash kur kanë kaluar muaj nga përfundimi i BB VIP dhe temperaturat kanë nisur të ngriten, modelja ka vendosur ta shijojë paksa motin e mirë.

Ajo ka pozuar pranë një pishine e veshur me bikini të zeza duke vënë në plan të parë linjat trupore.

Fotografitë janë shpërndarë në profilin e saj në Instagram, ku ndiqet nga më shumë se 411 mijë fansa dhe imazhet kanë marrë mijëra pëlqime një ore pas publikimit.

Ndryshe, Beniada vazhdon të jetë aktive në këtë rrjet social me publikimin e imazheve nga jeta e saj personale dhe profesionale.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey