Benzema ishte arsyeja që e shtyri tifozin shqiptar të hyjë në fushë

Një ngjarje interesante ka ndodhur në ndeshjen gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve mes Manchester Cityt dhe Real Madridit.

Një person me flamurin shqiptar hyri në fushë në minutën e parë të vazhdimeve teksa mbante në dorë flamurin Kuq e Zi.

Sidoqoftë, arsyeja pse tifozi me flamurin shqiptar hyri në fushë ishte Benzema, të cilin shkoi ta përqafonte.

Shpërndaje

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey