Bernard Berisha bëhet sërish bëhet baba, ja si e pagëzon djalin

Bernard Berisha bëhet baba për herë të dytë, djalin e pagëzon me emrin Ezan.

Futbollisti shqiptar, Bernard Berisha, është bërë baba për herën e dytë.

Futbollisti dhe bashkëshortja e tij janë bërë prindër të një djali, shkruan lajmi.net.

Këtë e ka bërë të ditur, bashkëshortja e tij, përmes disa fotografive të cilat i publikoi në ‘Instagram’.

Ata kanë vendosur ta pagëzojnë me një emër të veçantë, Ezan.

“Mirë se na erdhe në jetë Ezan Berisha, 12.07.2022. Mami, babai dhe Diari të duam shumë”, ka shkruar ajo në ‘Instagram’.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey