BESA ristrukturohet në komunën e Likovës

Sekretari i përgjithshëm i Lëvizjes BESA, Arjanit Hoxha i shoqëruar nga anëtarë të kryesisë, mes tyre edhe kryetari i Zhelinës, Blerim Sejdiu morën pjesë në ristrukturimin e strukturave partiake në komunën e Likovës.

“Kënaqësi e veçantë që sonte bashkë me bashkëpartiakun, kryetarin e komunës së Zhelinës Blerim Sejdiun morrëm pjesë në kuvendet themeluese të nëndegëve të Lëvizjes BESA në Sllupçan dhe Orizare.

Me nëndegën e Sllupçanit do të udhëheq Muhamed Asipi, ndërsa me atë të Orizares Shaban Nasufi. Urime e na priftë e mbara!”, ka shkruar Arjanit Hoxha.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey