Besi do të bëhet xheloz, Xhenisa provokon me këtë veshje

Xhensila Myrtezaj, është njëra nga artistet më të dashura shqiptare.

Që me paraqitjen e parë skenike, ajo çka ra në sy nga ajo ishte zëri i veçantë dhe natyrisht edhe bukuria, shkruan ORAinfo.

Me kalimin e viteve, ajo u bë edhe më e pëlqyer nga fansat, pasi Xhensila iu përkushtua shumë profesionit dhe solli shumë hite.

Ajo se fundmi ka publikuar disa imazhe ku shfaqet super hot.

E veshur provokuese, Xhensila ka harruar qe është bërë nënë, pasi linjat e saj trupore do t’i dëshironte çdo vajzë. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey