Besiana Behluli shfaqet nga pushimet në Turqi, ekspozon turpin e saj në formë

Besiana Behluli është vajza e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës.

Besiana ka një numër të konsiderueshëm ndjekësish në Instagram ku është shumë aktive.

Se fundmi ajo është parë aktive edhe në muzikë, përcjell ORAinfo.

“Crush a Love” është titulli i këngës së saj të fundit. Kjo këngë u publikua vetëm pak ditë më parë dhe e sjelli këngëtaren në një version mjaft atraktiv.

E pasi projekti i saj arriti sukses, Besiana ka gjetur kohë që të rekalsohet në Turiq.

Nga atje ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet joshëse.

E veshur me fustan verorë, Besiana nuk heziton ta ekspozoj turpin e saj në formë. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey