Zbulohet skandali/ Si dyfishohen tarifat e energjisë elektrike, vetëm për një prodhues mielli

Në kulmin kur klima e biznesit është në momentin më të vështirë, institucionet shqiptare vijojnë të

Зареждане...

Lavrov vlerëson Ramën: Ju mbështesim plotësisht, ke treguar qasje konstruktive

Ministri i jashtëm rus Sergej Lavrov ka vlerësuar Ramën si kryetar i Zyrës së OSBE pasi

Зареждане...

Lavrov zbulon bisedën me Ramën për Kosovën: Zgjidhja që propozon Rusia

Ministri i jashtëm rus, Sergej Lavrov ka konfirmuar në konferencën e përbashkët për shtyp me Edi

Зареждане...

‘Bomba’ e Ramës në mes të Moskës: Jemi aleatë krenarë të NATO-s dhe SHBA-BE

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, tha gjatë konferencës për shtyp me ministrin e Jashtëm të Rusisë,…

Зареждане...

Nga aleat i heshtur në mbështetës publik. Si do ta mbështesë Basha Presidentin?

Që në momentin që Presidenti i Republikës bëri thirrje që më 2 mars shqiptarët të dalin

Зареждане...

“Jooo, dua mamin tim”/Britma rrëqethëse e vajzës pasi mëson që babai i ka vrarë nënën (СНИМКИ)

Ky është momenti i tmerrshëm kur vajza ka mësuar që babai i vrau nënë në Durrës.

Зареждане...

Njëri vrasës, tjetri trafikant/ Dy të fortët e Shijakut bien në “rrjetën” e OFL-së

Operacioni Forca e Ligjit është rikthyer në Shijak ku kësaj radhe ka shënjestruar Astrit Keçin dhe

Зареждане...

Sherri në Moskë/ ‘Që nga koha e Stalinit..’, Lavrov: Kemi një marrëveshje! Rama: E firmosi Basha

Nuk kanë munguar batutat dhe replikat e menjëhershme mes kryeministrit Rama dhe ministrit të Jashtëm të

Зареждане...

Albin Kurti në “tentativë” për të shkarkuar Presidentin Thaçi

Marrëdhëniet mes Presidentit të Kosovës Hashim Thaçi dhe Kryeministrit Kurti duhet thënë që nuk ka qenë

Зареждане...

Morena na tregon lokacionin, por na befason me pamjen e saj të re!

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, është një ndër emrat më të komentuar në mediat

Зареждане...

Marrëveshja sekrete që e nënshkroi Thaçi për ndalimin e hyrjes së FSK-së në Veri

Është zbuluar marrëveshja sekrete që Hashim Thaçi kishte bërë me sekretarin e atëhershëm të NATO-s, Anders

Зареждане...

Kurti e përseritë: Taksa zëvendësohet me reciprocitetin, nuk ka arsye që të ngutemi

Kryeministri Albin Kurti ripërsëriti se tarifa 100 përqind do të zëvendësohet me reciprocitetin, i cili tha

Зареждане...

Këshilltari i presidentit Thaçi del kundër emërimit të Mirosllav Lajçak, thotë se BE po dështon

Emërimi i Miroslav Lajçak si emisar i Bashkimit Evropian në dialogun Kosovë-Serbi nuk po i pëlqen

Зареждане...

Ish-deputeti Zeka: Nëse Thaçi shkarkohet për marrëveshje me NATO-n, unë ha bagla

Milaim Zeka ka reaguar pas publikimit të marrëveshjes mes Thaçit në kohën sa ishte kryeministër dhe

Зареждане...

Milan në ethe, Donnarumma mund t’i bashkohet njërit nga këto ekipe në verë

Gianluigi Donnarumma mund të largohet këtë verë nga Milan. Janë tri ekipe që po këmëngulin në

Зареждане...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey