Big Mama del mu rreziku në plazh, linjat e saj trupore marrin gjithë vëmendjen

Big Mama, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Ndonëse ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri, ajo vazhdimisht është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ajo njihet si një tip shumë aktive, e shpesh herë për fansat e saj sjellë gjithçka nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi këngëtarja është duke qëndruar në Turqi e shoqëruar nga këngëtaret, Tuna dhe Adelina Tahiri.

Ajo nga atje ka sjell disa imazhe ku shfaqet në super formë.

Buzë bregdetit dhe e veshur vetëm me bikni, Big Mama po duket super hot. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey