Big Mama ekspozon trupin si ‘peshk’ me fustanin e kuq

Big Mama zonjë: Kur jeni në dyshim, vishni të kuqe.

Big Mama së fundi është duke kaluar disa ditë pushimi në Turqi.

Krahë Tunës dhe Adelinës, një treshe fantastike duket se po i shijojnë pushimet në bodrum.

Nga atje Big Mama është duke postuar imazhe të ndryshme ku po shfaqet atraktive

Në dukjen e fundit ajo është shfaqur një zonjë e vërtet derisa ka veshur një fustan të kuq që i shkonte asaj shumë dhe në mbishkrim kishte shkruar: “Kur jeni në dyshim, vishni të kuqe”.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey