Big Mama i ‘shkrin’ turqit midis Stambollit me këtë veshje!

Big Mama vjen me poza tërheqëse nga Stambolli

Pjesëmarrja e Big Mamës në “BBV” e vendosi atë në qendër të vëmendjes.

Këngëtarja, pas daljes nga ky reality-show vazhdon të jetë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo vazhdon të qëndroj në kryeqytetin e Turqisë, Stamboll dhe nga atje të sjellë pamje të ndryshme, transmeton lajmi.

Së fundmi në një postim në “Instagram” Bigi publikoi një fotografi ku u shfaq mjaft tërheqëse.

Kujtojmë se Big Mama përveç si këngëtare e kemi parë edhe si moderatore.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey