Big Mama lajmërohet sërish nga pushimet në Turqi, shfaqet goxha provokuese

Big Mama është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo vazhdon të sjellë projekte shumë të mira muzikore, shkruan ORAinfo.

Bigin e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi po i kalon pushimet në Turqi.

Bigu se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur në bikini gjatë dhe shumë joshëse. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey