Big Mama “ngujohet” me një mashkull në liftin e hotelit

Big Mama, është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë që nuk e kemi parë me një ndonjë projekt të ri muzikorë, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Humbja e peshës dhe ndryshimi drastik që ka bërë në fizikun e saj, e ka bërë atë shumë të përfolur, madje ajo ka pranuar se ndihet shumë mirë.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga lifti i një hoteli me një mashkull të quajtur Bardhyl Saiti, i cili nuk është përson i njohur.

Nuk dihet nëse raporti i Bigut me këtë përson tejakalon shoqërinë.

Mbetët të shihet se a ka diçka të re nga Big Mama apo jo. /ORAinfo/

Big Mama, është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë që nuk e kemi parë me një ndonjë projekt të ri muzikorë, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Humbja e peshës dhe ndryshimi drastik që ka bërë në fizikun e saj, e ka bërë atë shumë të përfolur, madje ajo ka pranuar se ndihet shumë mirë.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga lifti i një hoteli me një mashkull të quajtur Bardhyl Saiti, i cili nuk është përson i njohur.

Nuk dihet nëse raporti i Bigut me këtë përson tejakalon shoqërinë.

Mbetët të shihet se a ka diçka të re nga Big Mama apo jo. /ORAinfo/

Loading...