Bilall Kasami publikon plan projektin për qendrën e Tetovës

Kandidati për kryetar komune Bilall Kasami sot gjatë orëve të mëngjesit në platformën e tij ka publikuar një video projekt ku shihet ndryshimi që ai e parasheh.

Në video shihet edhe parkingu nëntokësor me kapacitet mbi 200 vetura dhe shum ndryshime të tjera. /TetovaExpres

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey