Binjakët e Genta Ismajlt janë rritu kaq shumë

Sa shumë janë rritur binjakët e Genta Ismajlt.

Genta Ismajli tash e shtatë muaj është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka dy binjakë, një vajzë dhe një djalë për të cilët kujdeset me përpikmëri të madhe, shkruan Kosovarja.

Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram ka shpërndarë dy imazhe të fëmijëve.

Ata janë rritur shume dhe qenkan mjaftë të shëndetshëm.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey