Biond Videoja bëhet hit në rrjetet sociale (Video)

Për herë të parë në histori, legjenda e basketbollit australian Andrew Gaze mbeti pa fjalë.

Sipas mediave të huaja, përcjell KosovaToday, legjenda e Melbourne Tigers, shtatë herë NBL MVP dhe fituesi i kampionatit NBA me San Antonio Spurs po komentonte ndeshjen SHBA-Brazil në Kupën e Botës së Basketbollit.

Por në një moment ai mbeti “i shtangur”, përcjell KosovaToday.

Kjo ndodhi kur në ekran u shfaqen disa pamje nga publiku, të cilat bënë që komentatori të humbasë shkurtimisht vëmendjen e tij.

Shkaku i heshtjes së tij? Një tifoze magjepsëse braziliane që vallëzonte në turmë.

Dhe reagimi i komentatorit gjithsesi ka nxitur reagime të shumta në rrjetet sociale. /KosovaToday/

Here's vision from a the Brazil USA game with great commentary from @AndrewGaze10 – hahaha absolute classic #greatsupport pic.twitter.com/xKGCyAScsE

— Rod Anderson (@DJ_Rod) September 9, 2019

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk September 12, 2019 10:46 am ne Kurioz. ne link https://lajme.mk/?p=149076
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit