“Bjeri bjeri qenit”, Fjolla Morina përkrah gruan që rrahu bashkëshortin

Këngëtarja, Fjolla Morina vazhdon të jetë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo arrinë të marrë vëmendje me postimet tejet provokative dhe mesazhet që ajo jep.

Edhe së fundi e ka bërë të njëjtën gjë.

Përmes një “Instastory”, ajo ka reaguar ndaj një lajmi ku një grua kishte rrahur bashkëshortin e saj.

Krahas fotos ajo kishte shkruar: A kishte nevojë për ndihmë se do e ndihmoja, bjeri bjeri qenit.

Kujtojmë se Fjolla u përfol shumë në media edhe për ndarjen me ish partnerin e saj, Fisnik Sylën.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey