Bleona dhe Lola takohen së bashku, vëmendje merr veshja e tyre

Ato janë figura të njohura të show-bizzit.

Bleona Qerreti sapo ka publikuar një fotografi me moderatoren kosovare, Lola Haradinaj.

Një brune dhe një zeshkane në foto, japin një imazh të bukur në Instagram.

“Loli, Lolita, Lola” shkruan Bleona në përshkrimin e fotos. Ajo çka bie në sy padyshim është veshja e tyre shumë ekstavagante.

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit të njohur kosovar, Daut Haradinaj.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey