Bleona Qerreti reagon pasi Instagram i heq pëlqimet

Artistja shqiptare me famë botërore, Bleona Qerreti, e cila aktualisht po jeton në Amerikë, ka thënë se nuk e ka ditur se Instagram me update’in e ka hequr opsionin Like.

Pasi mori lajmin ajo ka reaguar me entuziazëm duke thënë “That’s amazing and fantastic” – “Kjo është mahnitëse dhe fantastike”.

Bleona e ka quajtur si gjëja më e mirë në botë sepse shumë artiste në Instagram hedhin postime në Instagram pa asnjë lajm apo të re dhe marrin vëmendjen e publikut në bazë të pëlqimeve.

Ndër të tjerash ajo ka folur edhe për “dashurinë” e jetës së saj.

“Qeni Jonny, është dashuria e jetës simë”, ka shtuar Bleona.

The post Bleona Qerreti reagon pasi Instagram i heq pëlqimet appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 25, 2019 3:56 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=147026
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit