Blerim Destani nis xhirimet e filmit përkrah Robert De Niros (FOTO)

Disa muaj më parë aktorin Blerim Destani e kemi parë në filmin “The Poison Rose”, bashkë me Morgan Freeman dhe John Travolta.

Nëpërmjet një postimi në Instagram Destani ka bërë të ditur se do të jetë në një film përkah legjendës së hollivudit, Robert De Niro.

“Duke punuar me legjendën e gjallë Robert De Niro”, ka shkruar aktori krahas imazhit në rrjetet sociale gjersa bëhet fjalë për filmin “The Comeback Trail”.

View this post on Instagram

Working with living legend #RobertDeNiro #thecomebacktrail

A post shared by Blerim Destani (@blerimdestani) on Jul 30, 2019 at 6:27am PDT

View this post on Instagram

thanks to @fadilberishaphotography

“Pantera e zezë” mbetet viktimë e racizmit
“Pantera e zezë” mbetet viktimë e racizmit
“Pantera e zezë” mbetet viktimë e racizmit
“Pantera e zezë” mbetet viktimë e racizmit
#fotoshooting #newyork
“Pantera e zezë” mbetet viktimë e racizmit
“Pantera e zezë” mbetet viktimë e racizmit

A post shared by Blerim Destani (@blerimdestani) on Jul 23, 2019 at 8:22pm PDT

The post Blerim Destani nis xhirimet e filmit përkrah Robert De Niros (FOTO) appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk August 1, 2019 2:46 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=148129
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit