Blerona publikon foto joshëse, çka po ndodh me belin e saj?

Blerona Zeqiri, është njëra nga moderatorët më të dashura për publikun.

Që në moshë të re, ajo u bë pjesë e mediave duke filluar në radio e më pas u paraqit edhe në ekran, shkruan ORAinfo.

Më shumë se për profesonin e saj, ajo gjithmonë është komentuar për peshën e saj, e cila dikur iu bë asaj edhe kompleks.

Ajo vendosi të ndryshojë pamjen e saj, duke ngushtuar lukthin në mënyrë që të humb peshë shumë shpejtë.

Blerona se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me stil dhe joshëse.

Mirëpo ajo që ka marrë vëmendjen është beli i saj i hollë.

A thua çka po ndodh me belin e moderatorës së njohur kosovare? /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey