Blerona publikon pamjen nga martesa e saj, vellon gjigante të saj do ta dëshironte çdo nuse!

Blerona Zeqiri, vazhdon të jetë një vajzë tejet e komentuar.

Duke qenë që është fytyrë e ekranit, Blerona gjithmonë është përfolur edhe për jetën përtej televizionit, shkruan ORAinfo.

Viteve të fundit përveç jetës personale të saj, ajo ka qenë në fokus te mediave rozë, për shkak të ndryshimit në pamjen dhe peshën e saj.

Pas ndërhyrjes që ka bërë në stomakun e saj, Blerona sot gëzon forma tjera trupuroe.

E këtë të mërkurë, moderatorja e njohur kosovare i ka dhënë fund beqarisë.

Ajo ka publikuar disa foto nga dasma e saj, e veshur me vello të bardhë e gjigante, moderatorja po shkëlqen në ditën e dasmës./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey