Blerona Qereti e ka ‘lëshuar në lerë’, shfaqet ‘zhveshur’ në publik!

Bleona Qerreti është këngëtarja nga Shqipëria që me zërin dhe karakterin e saj mori vëmendjen e publikut shqiptar.

Edhe pse karrierën e filloi në Shqipëri , ajo tani po vazhdon muzikën në Amerikë ku ka publikuar edhe shumë projekte në gjuhën angleze, përcjell ORAinfo.

Ajo çka tani e bën Bleonen shumë të përfolur në publik është veshja e saj interesante në pothuajse shumicën e daljeve të saj publike.

Se fundmi ajo ka publikuar një imazh ku shfaqet e veshur me fustan transparent.

Në këtë fustan ajo nuk ka veshur riçipeta, duket ekspozuar krejtësisht gjoksin e saj. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey